subeler.com
Bankaların Kısayolu!

Hakkımızda

"Bankaların Kısayolu!" sloganıyla www.subeler.com adresinde yayın yapan sitemiz 2008 yılında kurulmuş olup bugüne değin siz değerli kullanıcılarına hizmet vermektedir. Sitemiz Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini tek çatı altında toplayarak, kullanıcılarının bu bilgilere daha kolay erişmelerini sağlamak amacındadır. Bu nedenle veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel tutmaya çalışıyoruz.

Türkiye'de yapılmış en kapsamlı "Banka Şubeleri Rehberi" olan Subeler.Com, hizmet sitesi olmasının yanında ayrıca bir başvuru kaynağı olmayı amaçlamaktadır. Sürekli olarak güncellenen içeriği ve altyapısıyla varlığını güçlendirerek devam ettirmektedir.

Sitemizde bulunan bankalarla ve bankalara ait şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. www.subeler.com sadece bilgilendirme amaçlı hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede bulunan bilgiler Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca sitemizdeki tüm içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygundur.

Yayınlanan bilgilerden ve sitemizden düzenli olarak haberdar olmak için Twitter (@subelercom) ya da Facebook (facebook.com/subelercom) sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sitemiz, sizlere hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlar ile ilgili çekinceler için gizlilik sayfasına bakınız. Bizimle iletişime geçmek için iletisim@subeler.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.